Class Type Time Status Team Score Team Live Link Update
Sunday   04/14/2024
soccer AUS D1 13:00
Close
Melbourne City
VS
Perth Glory FC
soccer KOR D1 13:00
Close
Suwon City
VS
Daejeon Citizen
soccer JLD2 13:00
Close
Yokohama FC
VS
Fujieda MYFC
soccer JLD2 13:00
Close
Mountain ray method
VS
Thespa Kusatsu Gunma
soccer JLD2 13:00
Close
Roasso Kumamoto
VS
Ventforet Kofu
soccer KOR D2 13:00
Close
Jeonnam Dragons
VS
Ansan Greeners FC
soccer JLD2 13:00
Close
Blaublitz Akita
VS
Okayama FC
Basketball JBL 13:05
Close
Hiroshima dragonfly
VS
Toyama grouse
Basketball JBL 13:05
Close
Rerakamuy Hokkaido
VS
The business utsunomiya
Basketball JBL 13:05
Close
Shibuya solar rock.
VS
Aisin Sea Horses
Basketball JBL 13:05
Close
The seven gods of Osaka
VS
Kyoto and honor
Basketball JBL 13:05
Close
Joy north of akita
VS
Sendai 89
Basketball JBL 13:05
Close
Shinshu warriors
VS
The brave man of kawasaki.
Basketball JBL 13:05
Close
Yokohama pirates
VS
New phoenix
soccer JPN D1 14:00
Close
Osaka steel Pakistan
VS
The birds perched sandstone
other Badminton 14:00
LIVE
Badminton Asian Championship-Final
Basketball JBL 14:05
LIVE
Toyota Alvark
VS
Ibaraki robot
Basketball JBL 14:05
LIVE
Chiba jet
VS
Group of Ma Leihe
Basketball JBL 14:05
LIVE
Nagoya diamond dolphins
VS
Nagoya warhawk
Basketball NZBL 14:30
LIVE
Franklin Bulls
VS
Manawatu Jets
soccer WCSL 15:00
LIVE
Jiangsu
VS
hainan
soccer CHA D1 15:00
LIVE
Heilongjiang Lava Spring
VS
Jiangxi Liansheng FC
soccer WCSL 15:00
LIVE
henan
VS
shandong
Basketball PBC 15:00
LIVE
Phoenix Fuel Masters
VS
Magnolia Hotshots
soccer WCSL 15:00
LIVE
Shanghai
VS
Changchun
soccer KOR D1 15:30
LIVE
Incheon United FC
VS
Daegu FC
soccer CHA SL 15:30
LIVE
Changchun YaTai
VS
Chengdu Better City FC
soccer KOR D2 15:30
LIVE
Suwon Samsung Bluewings
VS
Gimpo FC
soccer KOR D2 15:30
LIVE
Chungnam Asan
VS
Cheonan City
soccer CHA D1 15:30
LIVE
Suzhou Dongwu
VS
Shanghai Jiading Huilong
soccer CHA D1 15:30
LIVE
Qingdao Red Lions
VS
Guangxi Pingguo Haliao
Basketball TBL 17:00 Taiwan Beer
VS
Changhua BaiLiLi
other Badminton 18:00 Badminton Asian Championship Mens Singles Final Jonatan vs Li Shifeng
soccer HOL D1 18:15 Heracles Almelo
VS
SC Heerenveen
Basketball PBC 18:15 NorthPort Batang Pier
VS
Barangay Ginebra San Miguel
soccer TUR D1 18:30 Pendikspor
VS
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
soccer POL D1 18:30 LKS Lodz
VS
Radomiak Radom
soccer ROM D1 18:30 Botosani
VS
Universitatea Craiova
soccer ITA D1 18:30 Napoli
VS
Frosinone
soccer POL D1 18:30 LKS Lodz
VS
Radomiak Radom
soccer Ligue1 19:00 Le Havre
VS
Nantes
soccer SCO PR 19:00 Ross County
VS
Glasgow Rangers
soccer CHA SL 19:00 Tianjin Tigers
VS
Meizhou Hakka
Basketball TBL 19:00 Bank of Taiwan
VS
Yulon Dinosaurs
soccer GER D2 19:30 St. Pauli
VS
SV Elversberg
soccer BEL D1 19:30 Club Brugge
VS
Royal Antwerp
soccer GER D2 19:30 Magdeburg
VS
Hamburger SV
soccer GER D2 19:30 Eintracht Braunschweig
VS
Hannover 96
soccer CHA D1 19:30 Chongqing Tonglianglong
VS
Guangzhou FC
other Badminton 19:30 Badminton Asian Championship Mixed Doubles Final Xu Chengzai/Cai Yujing vs Feng Yanzhe/Huang Dongping
soccer CHA SL 19:35 Cangzhou Mighty Lions
VS
Qingdao Youth Island
Basketball CBA 19:35 guangzhou
VS
Qingdao
Basketball CBA 19:35 Beijing
VS
Shanghai
soccer CHA SL 19:35 Shanghai Port
VS
Shandong Taishan
soccer CHA SL 19:35 Qingdao Manatee
VS
Zhejiang Greentown
soccer SPA D1 20:00 Las Palmas
VS
Sevilla
soccer DEN SASL 20:00 Lyngby
VS
Hvidovre IF
soccer SWE D1 20:00 IFK Norrkoping
VS
GAIS Goteborg
soccer CHA SL 20:00 Shenzhen Xinpengcheng
VS
Wuhan three town
soccer SWE D1 20:00 Kalmar FF
VS
Goteborg
soccer SPA D2 20:00 Real Oviedo
VS
Mirandes
soccer DEN SASL 20:00 Vejle
VS
Randers FC
soccer SUI D1 20:15 Basel
VS
Servette
soccer HOL D1 20:30 FC Utrecht
VS
Go Ahead Eagles
soccer HOL D1 20:30 Fortuna Sittard
VS
Feyenoord Rotterdam
soccer ENG 21:00 Liverpool
VS
Crystal Palace
soccer Latvia SL 21:00 FK Valmiera
VS
FK Liepaja
soccer POL D1 21:00 Jagiellonia Bialystok
VS
Cracovia Krakow
soccer ITA D1 21:00 US Sassuolo Calcio
VS
AC Milan
soccer TUR D1 21:00 Caykur Rizespor
VS
Antalyaspor
soccer TUR D1 21:00 Hatayspor
VS
Istanbulspor
soccer ENG 21:00 West Ham United
VS
Fulham
soccer Ligue1 21:00 Clermont
VS
Montpellier
soccer GER D1 21:30 Darmstadt
VS
SC Freiburg
Tennis tennis 21:45 ATP1000 Mens Tennis Masters-Monte Carlo Finals
soccer BUL L1 22:00 Etar
VS
FK Levski Krumovgrad
soccer IND SL 22:00 goa
VS
Chennai Titans
soccer DEN SASL 22:00 Aarhus AGF
VS
Brondby
soccer BEL D1 22:00 Kortrijk
VS
Charleroi
soccer SPA D2 22:15 Andorra CF
VS
Eibar
soccer SPA D2 22:15 Albacete
VS
Tenerife
soccer SPA D1 22:15 Granada
VS
Alaves
soccer SUI D1 22:30 Stade Ouchy
VS
Winterthur
soccer SWE D1 22:30 Djurgardens
VS
IK Sirius FK
soccer POR D1 22:30 Estrela da Amadora
VS
Rio Ave
soccer SUI D1 22:30 Young Boys
VS
FC Luzern
soccer HOL D1 22:45 Ajax Amsterdam
VS
FC Twente Enschede
soccer Move over 23:00 Tromso IL
VS
Haugesund
soccer Move over 23:00 Rosenborg
VS
Ham-Kam
soccer Move over 23:00 Odd Grenland
VS
Sandefjord
soccer Move over 23:00 Molde
VS
Kristiansund BK
soccer ROM D1 23:15 Dinamo Bucuresti
VS
Las tech sports club
soccer POL D1 23:30 Gornik Zabrze
VS
Slask Wroclaw
soccer GER D1 23:30 Bayer Leverkusen
VS
Werder Bremen
soccer ENG 23:30 Arsenal
VS
villa
Monday   04/15/2024
soccer ITA D1 00:00 Udinese
VS
AS Roma
soccer TUR D1 00:00 Karagumruk
VS
Fenerbahce
soccer DEN SASL 00:00 Midtjylland
VS
FC Kobenhavn
soccer Chilean PD 00:30 Los Leones
VS
Secco kimball
soccer Chilean PD 00:30 O Higgins
VS
Sino legend bartow
soccer BUL L1 00:30 Beroe Stara Zagora
VS
Lokomotiv Plovdiv
soccer SPA D1 00:30 Athletic Bilbao
VS
Villarreals
soccer BEL D1 00:30 Anderlecht
VS
Saint Gilloise
soccer SPA D2 00:30 Zaragoza
VS
Elche
soccer SPA D2 00:30 Burgos CF
VS
Racing de Santander
Basketball NBA 01:00 Chicago Bulls
VS
New York Knicks
soccer TUR D1 01:00 Gaziantepspor
VS
Kasimpasa
Basketball NBA 01:00 Toronto Raptors
VS
Miami Heat
Basketball NBA 01:00 Atlanta Hawks
VS
Indiana Pacers
soccer POR D1 01:00 Portimonense
VS
Casa Pia AC
Basketball NBA 01:00 New Orleans Hornets
VS
Washington Wizards
soccer POR D1 01:00 FC Arouca
VS
Boavista FC
Basketball NBA 01:00 Brooklyn Nets
VS
Philadelphia 76ers
Basketball NBA 01:00 Washington Wizards
VS
Boston Celtics
Basketball NBA 01:00 Milwaukee Bucks
VS
Orlando Magic
soccer BEL D1 01:15 Oud Heverlee
VS
Gent
soccer Move over 01:15 Lillestrom
VS
Bodo Glimt
soccer HOL D1 02:00 N.E.C. Nijmegen
VS
Zewole
soccer PER D1 02:00 Cesar Vallejo
VS
Comerciantes Unidos
soccer ROM D1 02:00 CFR Cluj
VS
Steaua Bucuresti
soccer MLS 02:30 Atlanta United
VS
Philadelphia Union
soccer ITA D1 02:45 Inter Milan
VS
Cagliari
soccer Ligue1 02:45 Lyonnais
VS
Stade Brestois
soccer Laliga 03:00 Corinthians Paulista (SP)
VS
Atletico Mineiro
soccer Laliga 03:00 Vasco da Gama
VS
Gremio (RS)
soccer COL D1 03:00 Boyaca Chico
VS
Patriotas FC
soccer ARG D1 03:00 Sarmiento Junin
VS
CA Platense
soccer Chilean PD 03:00 Nublense
VS
Palestino
soccer SPA D1 03:00 Real Sociedad
VS
Almeria
soccer SPA D2 03:00 Racing de Ferrol
VS
Huesca SD
soccer Laliga 03:00 Atletico Clube Goianiense
VS
Flamengo
soccer Laliga 03:00 Atletico Parana
VS
Cuiaba
Basketball NBA 03:30 Dallas Mavericks
VS
Oklahoma City Thunder
Basketball NBA 03:30 Los Angeles Lakers
VS
New Orleans Pelicans
Basketball NBA 03:30 Portland Trail Blazers
VS
Sacramento Kings
Basketball NBA 03:30 Phoenix Suns
VS
The timberwolves
soccer POR D1 03:30 SL Benfica
VS
Moreirense
Basketball NBA 03:30 Houston Rockets
VS
Los Angeles Clippers
Basketball NBA 03:30 Denver Nuggets
VS
Memphis Grizzlies
Basketball NBA 03:30 Utah Jazz
VS
Golden State Warriors
Basketball NBA 03:30 Detroit Pistons
VS
San Antonio Spurs
soccer Laliga 04:00 Cruzeiro (MG)
VS
Botafogo RJ
soccer MLS 04:45 St. Louis City
VS
Austin FC
soccer COL D1 05:10 Dep.Independiente Medellin
VS
Atletico Bucaramanga
soccer ARG D1 05:15 Gimnasia LP
VS
CA Banfield
soccer Laliga 05:30 Vitoria BA
VS
Palmeiras
soccer PER D1 06:00 Cusco FC
VS
AD Tarma
soccer ARG D1 07:00 Central Cordoba SDE
VS
San Lorenzo
soccer COL D1 07:20 Deportivo Pasto
VS
Millonarios
soccer MEX D1 08:00 Pumas UNAM
VS
Club Leon
soccer Chilean PD 08:00 Audax Italiano
VS
Union La Calera
soccer MEX D1 08:00 Atlas
VS
San Luis Potosi
soccer PER D1 08:30 Ali grantee
VS
Atletico Grau
other Table tennis 09:30 WTT Singles World Cup Group Stage 1st Round
soccer COL D1 09:30 Alianza Petrolera
VS
La Equidad
soccer MEX D1 10:00 FC Juarez
VS
Club Tijuana
other Table tennis 12:55 WTT Singles World Cup Group Stage 1st Round
other Weightlifting 15:00 National Weightlifting Championships-Womens 45kg Finals
soccer CFA 15:00 Taian Tiankuang
VS
Hubei Istar
soccer CFA 15:00 Dalian Kuncheng
VS
Rizhao Yuqi
Basketball NZBL 15:30 Southland Sharks
VS
Wellington Saints
soccer CFA 15:30 Xi an Ronghai
VS
Haimen Codion
soccer Indonesia S1 16:00 Madura United
VS
PSM Makassar
soccer Indonesia S1 16:00 Pusamania Borneo
VS
Arema Malang
soccer CFA 18:00 Hainan Star
VS
Guangzhou Shadow Leopard
Basketball KBL 18:00 Wonju Dongbu Promy
VS
Busan Aegis
other Program 18:35 world football
Basketball CBA 19:35 Zhejiang east sunshine
VS
shanxi
Basketball CBA 19:35 shenzhen
VS
BeiKong
soccer Indonesia S1 20:00 PSS Sleman
VS
Dewa United FC
other Table tennis 20:00 WTT Singles World Cup Group Stage 1st Round
soccer Indonesia S1 20:00 Barito Putera
VS
Persija Jakarta
soccer UKR D1 20:30 LNZ Lebedyn
VS
Veres
soccer Move over 20:30 Viking
VS
Brann
soccer ASIAYU23 21:00 Australia's U23
VS
Jordan U23
soccer ARABIN GL 22:00 Al-Wasl
VS
Hatta
soccer Egypt S1 22:00 El Mokawloon El Arab
VS
The pyramid
soccer IND SL 22:00 Mohun Bagan(Ind)
VS
Mumbai City
soccer BUL L1 22:30 CSKA 1948 Sofia
VS
Lokomotiv Sofia
soccer UKR D1 23:00 Metalist 1925 Kharkiv
VS
Dnipro Dnipropetrovsk
soccer ASIAYU23 23:30 Qatar U23
VS
Indonesia U23